Zobacz co nas wyróżnia


 

Higiena

Podstawą każdego dobrego gabinetu kosmetologii jest przestrzeganie zasad higieny. Dokładamy wszelkich starań, aby na każdym kroku było to zauważalne. Wasze zdrowie i poczucie bezpieczeństwa jest dla nas najważniejsze. Zabiegi manicure i pedicure przeprowadzane są przy użyciu narzędzi bezwzględnie jednorazowych - pilniki oraz kapturki ścierne do zabiegu pedicure - oraz myte (myjka ultradźwiękowa) i sterylizowane medycznie (autoklaw) – frezy oraz cążki do usuwania skórek.
Demakijaż twarzy zawsze wykonujemy jednorazowymi wacikami (nie gąbkami lub ręcznikami). Zabiegi bardziej inwazyjne przeprowadzamy w rękawiczkach, a zabiegi mezoterapii mikroigłowej (dermapen) wykonywane są przy użyciu jednorazowych kartridży z mikroigłami ( nie igłowe rolki).
Dbamy o porządek w gabinecie przed, po i w każdej wolnej chwili w trakcie pracy, abyście czuły się u nas bezpiecznie, komfortowo i świeżo.

Swobodna atmosfera

Atmosfera panująca w naszym gabinecie to coś, co z pewnością nas wyróżnia.
Oprócz starannie wykonanej usługi, zrelaksujesz się u nas i poprawisz samopoczucie. Porozmawiamy z Tobą na każdy temat!
Zły dzień, problem w domu, w pracy czy dyskusja polityczna - możesz podjąć każdą rozmowę. Chętnie pomożemy, doradzimy, podzielimy się doświadczeniem i spostrzeżeniami, zachowując przy tym 100 % dyskrecję. Zapraszamy kiedy masz zły i dobry dzień, zapraszamy z dziećmi, w dresie, w kapciach i bez makijażu.
Tu nikt nie ocenia ! JESTEŚ MILE WIDZIANA ABSOLUTNIE ZAWSZE !

Profesjonalizm

Przychodząc do gabinetu Class możesz mieć pewność, że jesteś w najlepszych rękach.
Ukończyłyśmy studia licencjackie i magisterskie z kosmetologii i dziesiątki szkoleń oraz warsztatów. Potwierdzeniem są dyplomy zdobiące dwie ściany gabinetu, a uwierz, że mamy ich jeszcze więcej,
ale nie ma już miejsca na ich powieszenie J. Każda usługa wpisana w nasz cennik, to usługa którą wykonujemy pewnie i z chęcią. Jeśli nie czujemy się dobrze w jakiejś kategorii zabiegów to z pewnością nie znajdziesz tej usługi w naszym katalogu. Robimy coś na 100% lub wcale. Na bieżąco śledzimy trendy i nowości branży beauty i staramy się co chwila zaskakiwać nowościami oraz na bieżąco się doszkalać.
Mamy stały kontakt z wykładowcami instytutów kosmetologicznych oraz szkoleniowcami z zakresu pielęgnacji paznokci i zabiegów na twarz, więc każdą trudną decyzję (w zakresie zabiegów lub odpowiedzi na Wasze (momentami trudne) pytania) konsultujemy z najlepszymi, dając Wam rzetelną odpowiedź.

© 2018 Gabinet Class. All Rights Reserved