Kosmetologia estetyczna

 

Dermapen - mezoterapia mikroigłowa

Zabieg głęboko stymulujący i odżywiający skórę. Polega na mikronakłuciach przy użyciu urządzenia – dermapen z jednorazowymi MIKROigłowymi kartridżami. Po nakłuciach wmasowywana jest indywidualnie dobrana do potrzeb skóry ampułka (mezokoktajl) posiadająca certyfikację medyczną, dostosowana do śródskórnego podawania. Zabieg pobudza skórę do regeneracji i działa naprawczo, a indywidualnie dobrane mezokoktajle dodatkowo odżywiają i suplementują skórę od wewnątrz. Zabieg wykonywany bez znieczulenia (nie jest zbyt bolesny).

Czas trwania : około 40-60 minut

 

Zalecana seria 3-4 zabiegów w odstępie około 3 tygodni między każdym z nich.


 

Mezoterapia igłowa

Zabieg bardzo głęboko stymulujący i odżywiający skórę. Polega na nakłuwaniu skóry metodą punktową (grudkową) lub nappage (liniową) przy użyciu igły i strzykawki napełnionej indywidualnie dobraną ampułką posiadającą certyfikację medyczną (dostosowana do śródskórnego podawania). Zabieg bardziej precyzyjny i głębszy od metody dermapen. Pobudza skórę do regeneracji i działa naprawczo i przeciwstarzeniowo, a indywidualnie dobrane mezokoktajle dodatkowo odżywiają i suplementują skórę od wewnątrz. Zabieg wykonywany bez znieczulenia lub ze znieczuleniem miejscowym lidokainą na życzenie klientki.

Czas trwania : około 40-70 minut


 

 

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym usieciowanym

Zabieg polegającym na natychmiastowym wypełnieniu pojedynczych zmarszczek przy użyciu igły i ampułkostrzykawki. W zależności od jakości skóry, głębokości zmarszczek i ilości spożywanej wody efekt utrzymuje się od 4 do 7 miesięcy. Każde kolejne powtórzenie zabiegu wydłuża czas utrzymywania się efektu na kolejne 7 – 10 miesięcy. Zabieg wykonywany pod miejscowym znieczuleniem lidokainą. Stosujemy doskonałe wypełniacze medyczne (z pełną certyfikacją), używane w klinikach medycyny estetycznej firmy TEOSYAL. Każdy zestaw (igła + ampułkostrzykawka) otwierana jest na oczach klientki oraz wręczamy kartę z datą zabiegu, danymi gabinetu i naklejką od producenta ze specyfikacją wypełniacza. Pracujemy na 3 rodzajach wypełniaczy dostosowanych do głębokości zmarszczek i rodzaju skóry.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym usieciowanym


 

 

Wypełnianie i modelowanie ust

Zabieg polegający na podaniu w usta kwasu hialuronowego w celu ich wypełnienia, nawilżenia i modelowania. W naszym gabinecie stawiamy na naturalny efekt końcowy, więc usta będą bardziej uwydatnione, jednak nadal wyglądające naturalnie i będą dopasowane do układu całej twarzy. Do zabiegu wykorzystujemy ampułkostrzykawki medycznej marki STYLAGE. Produkt ten idealnie nadaje się do wprowadzania w usta, gdyż dostosowuje się do mimiki twarzy i sprawia, że usta są nadal miękkie i elastyczne. Efekt pierwszego zabiegu utrzymuje się około 4-6 miesięcy, a każde kolejne podanie wydłuża czas jego utrzymywania się. Na jednym zabiegu nie podajemy więcej niż 1 ml preparatu, aby kwas rozłożył się równomiernie, a efekt końcowy nie był przesadzony. Zabieg wykonywany pod miejscowym znieczuleniem lidokainą.

Wypełnianie i modelowanie ust

 

© 2018 Gabinet Class. All Rights Reserved